otwarta książka
Książka

Przed tygodniem pojawiło się tyle ciekawych nowości, że prezentujemy kolejne najciekawsze premiery. Dominują kryminały, ale nie brakuje również ciekawej literatury faktu.


okładka książki "Fatalne kłamstwo" Valerie Keogh
Książka Valerie Keogh – „Fatalne kłamstwo”

„Fatalne kłamstwo”

Valerie Keogh

Najciekawsze premiery rozpoczynamy od książki „Fatalne kłamstwo”. Pozycja ta zbiera znakomite opinie u recenzentów, chyba nie przeczytaliśmy jeszcze jakiekolwiek rozczarowanej.

Keogh przedstawia nam historię trzech przyjaciółek: kobiety poznały się na studiach, teraz odniosły sukces i mają wszystko. Łącznie z pewnym sekretem, które również je przed laty mocniej połączył, ale teraz prawda wychodzi na jaw.


okładka książki "Kto czyni zło" Agnieszka Pietrzyk
Książka Agnieszka Pietrzyk – „Kto czyni zło”

„Kto czyni zło”

Agnieszka Pietrzyk

Chociaż od premiery tej książki minęło kilka dni, to przez wielu ta pozycja określona została najlepszym tytułem tej autorki. Agnieszka Pietrzyk funduje nam zawiłą intrygę, w której główną rolę odgrywa Urszula Baranowska. Ciekawe jest to, że młoda i niedoświadczona protokolantka odchodzi z elbląskiej policji, zakłada biuro detektywistyczne i wtedy się zaczyna!


okładka książki "Co się skrywa między nami?" John Marrs
Książka John Marrs – „Co się skrywa między nami?”

„Co się skrywa między nami?”

John Marrs

Ten kryminał zainteresował nas z tego powodu, bo opowieść przedstawia relację między matką a córką. Ponoć nie ma silniejszej więzi niż ta wspomniana przez autorkę, a w „Co się skrywa między nami?” dochodzi przecież jeszcze wątek kryminalny, ciekawi nas zatem ta tajemnica. Co ten duet kobiet może skrywać?


okładka książki "Mireczek. Patoopowieść o moim ojcu" Aleksandra Zbroja
Książka Aleksandra Zbroja – „Mireczek. Patoopowieść o moim ojcu”
„Mireczek. Patoopowieść o moim ojcu”

Aleksandra Zbroja

Książka Aleksandry Zbroji to jedna z najmocniejszych pozycji wydanych w marcu. Bardzo osobista, przejmująca, szczera, wstrząsająca i wgryzająca się w każdy zakamarek czytelnika. Najciekawsze premiery poprzedniego tygodnia nie mogły nie zawrzeć tej pozycji.


okładka książki "Kryzysy. Punkty zwrotne dla krajów w okresie przemian" Jared Diamond
Książka Jared Diamond – „Kryzysy. Punkty zwrotne dla krajów w okresie przemian”
„Kryzysy. Punkty zwrotne dla krajów w okresie przemian”

Jared Diamond

Najciekawsze premiery tygodnia musiały zawrzeć również książkę Jareda Diamonda. Pozycję fascynującą z tego powodu, że sam tytuł jest niezwykły. Autor wybrał bowiem sześć krajów i pokazał czynniki, które mogą wpłynąć na to jak dochodzi do największych kryzysów. Co więcej, jak ludzie mogą reagować na największe wyzwania, jak ich decyzje mogą zmieniać świat.

Diamond wybrał tutaj przypadki Japonii, Finlandii, Chin, Indonezji, Niemczech i Australii.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama!

Jeśli zainteresował cię artykuł, może zaciekawi cię również „Kółko się pani urwało”

Zostaw po sobie ocenę!
Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

By Marcin Łopienski

Czytelnik, recenzent i promotor literatury. Na co dzień wydawca miejskiego portalu Radia Eska w Białymstoku. Zajmuje się bieżącymi sprawami dotyczącymi stolicy Podlasia, jak również całego regionu. Z mediami, wcześniej głównie sportowymi, związany od 2016 roku. Absolwent Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prywatnie wielki fan mediów społecznościowych, piłki nożnej oraz serialu „Przyjaciele”. Kontakt: m.lopienski@przeczytane.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights