O nas

Jesteśmy niewielkim zespołem, który połączyła pasja do książek. Czytamy dużo, w każdym możliwym miejscu. Gdyby tylko płacili za każdą przeczytaną stronę, pewnie bylibyśmy milionerami. Tymczasem musimy zadowolić się niewypchanym portfelem, a półkami pełnymi książek. Nałogowo je zbieramy i cierpimy na lektotafobię (strach, że do końca życia nie zdąży się przeczytać wszystkich wspaniałych pozycji).

Będziemy polecać Wam książki, które sami wybraliśmy i przeczytaliśmy. Każda recenzja będzie naszym subiektywnym spojrzeniem na daną pozycję, ale o to w tym chodzi. Nie zamierzamy powielać czyichś opinii, aczkolwiek bardzo chętnie podyskutujemy z Wami nie tylko o danym dziele, ale o naszej pasji.

Aktualnie możemy pochwalić się współpracą z księgarnią internetową Selkar.pl, a także wydawnictwem Albatros. 2023 rok zakończyliśmy, posiadając 57 tysięcy wyświetleń, co uważamy za przełomowy dla bloga wynik. Pragniemy, aby 2024 rok był jeszcze lepszy!

Podobnie jak my, dużo czytasz? Po zakończonej lekturze pragniesz zamieścić gdzieś swoje dwa słowa o książce? Nasza strona jest otwartym miejscem dla każdego książkoholika.

Otworzyliśmy tę stronę z myślą o Was, dlatego liczymy na Wasze opinie i zapraszamy do współpracy.