kubek na książkach
Zestaw książek

Nasze TOP 5 premier kryminałów – luty 2023

Jak pokazały statystyki – nasze styczniowe premiery kryminałów przypadły Wam do gustu. Dlatego z ogromnym zapałem zabraliśmy się za ranking pięciu premier lutego, po które warto sięgnąć.

Premiery kryminałów luty 2023. Na co zwrócić uwagę?

Lutowych nowości w 2023 roku ponownie jest ogrom! Było ich aż tyle, że postanowiliśmy przygotować premiery najlepszych kryminałów. Wydawnictwa przygotowały naprawdę szeroką ofertę zapowiedzi wydawniczych. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze coś dla siebie. Przed Wami największe perełki z gatunku kryminałów.

,,Zemsta jest słodka” – Alek Rogoziński

Mieliśmy okazję recenzować dla Was inny tytuł autorstwa Rogozińskiego. Możemy zapewnić, że autor zrobił dobry research do tamtej książki i liczymy, że będzie tak tym razem. „Nie ma nic groźniejszego niż furia zdradzonej kobiety. No, chyba że… Trzy Furie! – brzmi dobrze!


W otchłani” – Katarzyna Wolwowicz

Ślub młodej dziewczyny ze starszym lekarzem. My – fani kryminałów wiemy, że tutaj musi się czaić jakaś tajemnica. Jednocześnie, do tej historii zostanie wplątana inna. Promotorzy przekonują, że zakończenie będzie szokujące. Dlatego trzymamy za słowo. Więcej na temat tej pozycji przeczytacie na stronie Wydawnictwa Dolnośląskiego.


,,Hotel na uboczu” – Dorota Glica

Niby nie ocenia się książki po tytule albo opisie od wydawcy, ale… „Rankiem, w jeziorze, przy luksusowym hotelu na Mazurach, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Okazuje się, że to popularna youtuberka, którą zaproszono, by nagrała film promujący obiekt w internecie.” Czyżby to był ukłon w stronę młodszych czytelników? Z pewnością o tej lekturze będzie głośno. Więcej na stronie Wydawnictwa Filia.


Zmory przeszłości” – Ann Cleeves

Podróże, testament od kochanka, warunek wyjaśniania swojej przeszłości. Dużo jak na jedną książkę. Dlatego mamy nadzieję, że Ann Cleeves dobrze połączy te wątki. To materiał na bardzo dobrą lekturę. Więcej na stronie Wydawnictwa Poznańskiego.


Kabalista” – Remigiusz Mróz

Ludzie, którzy przeczytali wszystkie tytuły Remigiusza Mroza będą mieli osobne miejsce w czytelniczym niebie. Tymczasem autor nie zawodzi i powraca z kolejnym. ,,Sprawcy nigdy nie zaczęto szukać, a śledztwa nie wszczęto” – czujemy, że moja półka może się powiększyć. Cały opis dostępny na stronie Wydawnictwa Filia.

5/5 - (2 votes)

Człowiek z centralnej Polski, z miasta Łodzi. W wolnych chwilach studiuje dziennikarstwo i uczy się włoskiego. Nie może żyć bez futbolu. Jednak czasem musi od niego odpocząć. Rozwiązaniem okazały się seriale i książki. Dużo książek...

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *