Okładka książek
Książki

Wielkimi krokami zbliża się piąta rocznica powstania bloga Przeczytane. Grudzień 2018 roku był szczególnym momentem dla naszej redakcji. Własnymi siłami stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami na temat książek. Zapraszamy na krótką podróż po polecanych przez nas tekstach ukazanych na blogu przez ostatnie lata.

Blog Przeczytane.net – polecane teksty

5 lat istnienia to dobry moment na podsumowania. Na Przeczytane.net znajdziecie kilkaset recenzji najpopularniejszych (ale nie tylko!) powieści. Nie ograniczaliśmy się do żadnego gatunku – począwszy od literatury pięknej, dramatów, kryminałów po książki historyczne, a nawet powieści fantastyczne. Waszym zainteresowaniem cieszą się również nasze felietony, rankingi oraz, przede wszystkim, zestawienia wydawniczych nowości. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przygotować najlepsze materiały, które stworzyliśmy przez ten owocny dla nas czas.

Zajrzyj na specjalnie stworzony przez nas e-book, w którym znajdziecie najbardziej polecane przez nas teksty. Sprawdź na platformie Issue: https://issuu.com/przeczytanenet/docs/czasopismo-_przeczytane.

Wśród nich znajdziecie nie tylko recenzje, lecz również felietony poświęcone między innymi stanowi polskiego czytelnictwa. Ciągle pragniemy się rozwijać i poszerzać grono czytelników. Drzwi do naszej redakcji są otwarte. Jeśli czytasz książki i chcesz napisać o niej opinię, z przyjemnością oprowadzimy Cię po naszym redakcyjnym świecie. Mamy nadzieję, że takie małe podsumowanie naszej działalności spowoduje, że zostaniesz z nami na dłużej.

Naszym stałym czytelnikom pragniemy serdecznie podziękować za minione pięć lat. I do zobaczenia!

Pobierz pierwsze wydanie naszego czasopisma:

5/5 - (1 vote)
Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

By Patryk Kapa

Człowiek z centralnej Polski, z miasta Łodzi. W wolnych chwilach studiuje dziennikarstwo i uczy się włoskiego. Nie może żyć bez futbolu. Jednak czasem musi od niego odpocząć. Rozwiązaniem okazały się seriale i książki. Dużo książek...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights