otwarta książka
Książka

Nasze TOP 5 premier kryminałów – marzec 2023

Nowy miesiąc oznacza jedno. Czas przejrzeć najlepsze nowości i wzbogacić swoją biblioteczkę. Spieszymy dla Was z małą podpowiedzią – oto najciekawsze premiery kryminałów w marcu 2023.

Premiery kryminałów marzec 2023. Na co zwrócić uwagę?

Marcowych nowości w 2023 roku ponownie jest ogrom! Było ich aż tyle, że postanowiliśmy przygotować premiery najlepszych kryminałów. Wydawnictwa przygotowały naprawdę szeroką ofertę zapowiedzi wydawniczych. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze coś dla siebie. Przed Wami największe perełki z gatunku kryminałów.

„Inkarnator” – Max Czornyj

Kryminał powinien szokować. A nic nie szokuje lepiej jak brutalna zbrodnia i wynaturzenia. Zdaniem promotorów książki – na to możemy jak najbardziej liczyć w przypadku „Inkarnatora”. Dlatego czas na samotną lekturę w zimowy marcowy wieczór. Więcej o najnowszej pozycji Maxa Czornyja na stronie wydawnictwa Filia.


„Przerwany pokaz” Małgorzata Rogala

Tajemnica, rodzina i moda – to może być naprawdę dobre połączenie. Takie stworzyła Małgorzata Rogala, czyli rozpoznawalne nazwisko w czytelniczym świecie. Dodatkowo sama śmierć ma miejsce podczas pokazu mody. Co z tego dalej wyniknie? Więcej na temat „Przerwanego pokazu” przeczytacie na stronie wydawnictwa Skarpa Warszawska.


„Morderstwo na medal” Marcin Chyczewski

„Morderstwo na medal” to pierwszy kryminał w pisarskiej karierze Marcina Chyczewskiego. Ryzyko zarówno dla autora jak i czytelnika, które naszym zdaniem warto podjąć. Autor zabiera nas do świata drugiej dekady XX w. w Polsce. Zbrodnia i namiętności umieszczone w klasycznym kryminale. Stąd też nasze nadzieje, że powieść nawiąże do największych klasyków.


„Otulina” Klaudiusz Szymańczak

Morderstwo, które wstrząśnie małą społecznością, i ponura puszcza, która pożera ludzi żywcem” – na te słowa przypominają się strachy z dzieciństwa. Białe damy i inne straszydła niekiedy towarzyszyły w szkolnych opowieściach. Czy da się to ograć lepiej? Oby Panie Szymańczak! „Otulina” to kolejna powieść z najnowszej kryminalnej serii wydawnictwa Znak.


„Cztery ciotki i trup” Jesse Q. Sutanto

Śmierć i śmiech – to niebezpieczne, ale – jeśli udane – wybuchowe połączenie. Kryminał nie musi być przecież jedynie poważny. Jesse Q. Sutanto przedstawia jak sprawne kobiety postarają się ukryć sprawę przypadkowego zabójstwa. Oby nie wyszło dziwnie, tylko ciekawie. Dlatego więcej o tej pozycji na stronie wydawnictwa Luna.


Przeczytaj także: PREMIERY KSIĄŻEK LUTY 2023. PO KTÓRE NOWOŚCI WYDAWNICZE WARTO SIĘGNĄĆ?

Jeśli chcesz nas wesprzeć, postaw nam KAWĘ! Zastrzyk energii gwarantowany!

Więcej ciekawostek o literaturze znajdziesz na naszym FacebookuTwitterze Instagramie!

5/5 - (1 vote)

Człowiek z centralnej Polski, z miasta Łodzi. W wolnych chwilach studiuje dziennikarstwo i uczy się włoskiego. Nie może żyć bez futbolu. Jednak czasem musi od niego odpocząć. Rozwiązaniem okazały się seriale i książki. Dużo książek...

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *