Premiery książek styczeń 2023
Premiery książek styczeń 2023

Nasze TOP 5 premier kryminałów – styczeń 2023

Z nowym rokiem pojawiło i w najbliższej przyszłości pojawi się na rynku wiele kryminałów. Postanowiliśmy wybrać kilka. O to najciekawsze premiery, które powinny się znaleźć na Waszych półkach.

PREMIERY KRYMINAŁÓW STYCZEŃ 2023. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Styczniowych nowości w 2023 roku jest naprawdę ogrom! Było ich aż tyle, że postanowiliśmy przygotować premiery najlepszych kryminałów. Wydawnictwa przygotowały naprawdę szeroką ofertę zapowiedzi wydawniczych. Z tego względu jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze coś dla siebie. Wybraliśmy więc naszym zdaniem największe perełki z gatunku kryminałów.

Mniejsze zło” – Olivier Norek

Niby nie można oceniać książki po tytule, ale wiadomo jak jest… „Mniejsze zło” – musiało przykuć naszą uwagę, jako fanowi „Wiedźmina”. Olivier Norek zabiera nas jednak do bardziej współczesnych czasów, kiedy zbrodnia dotyczy ropy naftowej. Dla nas – coś nowego, dlatego pochylimy się na tą lekturą. Was także zachęcam. Więcej o tym tytule przeczytacie na stronie wydawnictwa Kobiece.


Do cna” – Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda to już uznana marka na rynku kryminałów. Dlatego jej najnowsza pozycja musi mieć swoje miejsce w naszym zestawieniu. Tym razem bierze na tapet zaginięcie młodego mężczyzny. A do tego będzie wmieszany groźny morderca. Więcej znajdziecie TUTAJ.


„Półmistrz” – Mariusz Czubaj

Rok 1939. Na statku płynącym do Buenos Aires dochodzi do wyjątkowo brutalnej zbrodni, a w oczodole ofiary morderca umieszcza szachowy pion. Śledztwo w tej nietypowej sprawie prowadzi tajemniczy pasażer, Edward Abramowski. Mariusz Czubaj w książce „Półmistrz” łączy historię z fikcją, nawiązując do klasyki literatury. Więcej na stronie wydawnictwa Znak, które tą pozycją zainaugurowało nową markę – Znak Crime.


Ponikt” – Piotr Langenfeld

Piotr Langenfeld zabiera nas w czasy, gdy „Zimna wojna” zyskuje na znaczeniu. Kryminał i agenci – to się może sprawdzić. Nie bez przyczyny ludzie tak uwielbiają historie o agencie 007. W dodatku, w książce ,,Ponikt” mamy polski wątek. Szczegóły książki przedstawione od wydawcy znajdziecie TUTAJ.


Oszustka” – Aleksandra Śmigielska

Przeszłości nie da się zmienić. Można ją jednak oszukać. „Oszustka” to debiut literacki Aleksandry Śmigielskiej, która warsztat pisarski doskonaliła pod okiem Katarzyny Bondy, Wojciecha Chmielarza i Marty Guzowskiej. Więcej o tym tytule przeczytacie TUTAJ.


5/5 - (1 vote)

Człowiek z centralnej Polski, z miasta Łodzi. W wolnych chwilach studiuje dziennikarstwo i uczy się włoskiego. Nie może żyć bez futbolu. Jednak czasem musi od niego odpocząć. Rozwiązaniem okazały się seriale i książki. Dużo książek...

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *