Książki
Książki

Nasze TOP 5 kryminałów – czerwiec 2023

Czerwiec rozpieszcza nas pod względem książkowych nowości. Wydawnictwa przygotowały nam szeroką ofertę, aby wzbogacić swoją biblioteczkę. Dlatego spieszymy z podpowiedzią, które premiery kryminałów warto kupić.

Premiery kryminałów czerwiec 2023. Na co zwrócić uwagę?

Czerwcowych nowości w 2023 roku ponownie jest ogrom! Było ich aż tyle, że postanowiliśmy przygotować premiery najlepszych kryminałów. Wydawnictwa przygotowały szeroką ofertę zapowiedzi wydawniczych. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze coś dla siebie. Bardzo cieszy nas, że w zestawieniu czerwcowych nowości znalazło się miejsce również dla polskich autorów. Przed Wami największe perełki z gatunku kryminałów.

Szrama Małgorzata Oliwia Sobczak

„Sopot. Noc. W jednym z domów dochodzi do zagadkowego morderstwa. Życie traci młoda, piękna, pełna życia kobieta. Dodatkowo po paru miesiącach ma miejsce podobna zbrodnia. Sprawę prowadzi charyzmatyczny detektyw Oskar Korda wraz z ekolożką sądową Janiną Hinc i dziennikarką Alicją Grabską. Kryminalistyczne tropy się mnożą, dlatego w Trójmieście wybucha panika.

Szrama to trzeci tom bestsellerowej serii „Granice ryzyka”. Więcej na temat pozycji Małgorzaty Oliwii Sobczak na stronie Grupy Wydawniczej Foksal.


Siedem kłamstw Elizabeth Kay

„Kłamstwa są ryzykowne, ale to prawda prowadzi do katastrofy…”

Największy debiut literacki roku. „Siedem kłamstw” to hipnotyczna, mistrzowsko napisana powieść, od której nie sposób się oderwać. Prawa do niej w ciągu dwóch miesięcy zostały sprzedane do 25 krajów. Więcej na temat pozycji Elizabeth Kay przeczytasz na stronie wydawnictwa Świat Książki.


Premiery kryminałów czerwiec 2023. Nowości warte uwagi

Nie to miejsce, nie ten czas Gillian McAllister

Jak powstrzymać zbrodnię, do której już doszło? Nazajutrz wstajesz… I jest wczoraj. Każdego ranka budzisz się o jeden dzień wcześniej. Dostajesz szansę, aby zapobiec morderstwu”.

Odważna, pomysłowa, porywająca i pokręcona. Nie to miejsce, nie ten czas to opowieść spisana z mistrzowskim wyczuciem. Więcej na temat powieści Gillian McAllister na stronie wydawnictwa Znak.


PS. DZIĘKI ZA ZBRODNIE Elly Griffiths

Kiedy do mieszkania Peggy wdziera się uzbrojony zamaskowany napastnik, kradnie jedną z książek, a jej autor wkrótce zostaje znaleziony martwy, detektyw sierżant Harbinder Kaur wie już, że coś takiego jak niepodejrzana śmierć nie istnieje…”

PS. DZIĘKI ZA ZBRODNIE to hołd dla klasycznej angielskiej powieści detektywistycznej. Więcej na temat powieści Elly Griffiths przeczytasz na stronie wydawnictwa Albatros.


„Krok za tobą” Lisa Gardner

Przed laty brat Sharlah zatłukł pijanego ojca, by uratować im obojgu życie. Teraz, gdy adoptują ją psycholog kryminalny Pierce Quincy i jego partnerka Rainie Conner, nareszcie udaje jej się znaleźć swoje miejsce w świecie. Tymczasem na pobliskiej stacji benzynowej dochodzi do podwójnego morderstwa. Czy to możliwe, by brat Sharlah znów zabijał?

Thriller kryminalny amerykańskiej mistrzyni gatunku, podziwianej przez Harlana Cobena, Lee Childa i Tess Gerritsen. O tej pozycji przeczytasz więcej na stronie wydawnictwa Albatros.


Przeczytaj także: NASZE TOP 8 KRYMINAŁÓW – MAJ 2023

Jeśli chcesz nas wesprzeć, postaw nam KAWĘ! Zastrzyk energii gwarantowany!

Więcej ciekawostek o literaturze znajdziesz na naszym FacebookuTwitterze Instagramie!

Zostaw po sobie ocenę!

Redaktor prowadzący bloga Przeczytane.

Książkoholik. Miłośnik literatury pięknej, brytyjskiej muzyki i francuskiej piłki.

Kontakt: pawell@przeczytane.net

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *